Szukasz kubków z nadrukiem dla swojej firmy? Przyjrzyj się naszej ofercie! 

Posiadamy w swojej ofercie wyjątkowo dużo różnego rodzaju kubków z możliwością personalizacji. Nasza oferta, którą znajdziesz na stronie https://www.kubki.veus.pl/, skierowana jest w dużej mierze do firm chcących budować swoją markę zarówno wśród pracowników i stałych klientów. Nasza doskonała technika nanoszenia druku na kubek sprawia, że sam nadruk jest wytrzymały i nie poddaje się mimo wielokrotnych cykli mycia i ciężkiego użytkowania. Warto zaznaczyć, że nasze kubki są w różnych wariantach cenowych i wielkościowych dlatego każdy jest w stanie dobrać sobie produkt bezpośrednio pod swoje wymagania. 

Nowoczesny druk metoda Art Print – niezawodna, tania i wytrzymała. 

Specjalistyczna metoda druku art print pozwala nanosić bardzo wytrzymały druk na kubki. Personalizacja kubków dotyczy nie tylko wewnętrznej powierzchni, ale również wnętrza kubka. Jakość na druku jest najwyższej klasy a fotograficzne detale sprawią, że możemy nanieść na sam kubek bardzo skomplikowane logo, lub inny znak towarowy należący do naszej firmy. Kubki reklamowe  to forma reklamy pasywnej pozwalająca na utrzymanie uwagi klienta przez wiele lat. Kubki na których nałożony został nadruk metoda Art Print to nie tylko wysoka jakość, ale również wytrzymałość na zmywanie. Kubki z nadrukiem tego rodzaju są w stanie wytrzymać aż do 1000 cykli w zmywarce. 

W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe kubki ceramiczne w wielu różnych kształtach i kolorach. Kubki stworzone są zarówno pod kątek picia gorących napojów jak i przygotowania sobie szybkiego posiłku. Warto zauważyć, że nietypowe kształty pozwalają na wykazanie się bardzo duża doza kreatywności ze strony osoby zamawiającej. Kubki tego rodzaju nadają się zarówno jako przedmiot reklamy w stosowanej przez firmę strategii marketingowej jak i do codziennego użytku przez pracowników. 

Dlaczego kubki reklamowe są ciekawą alternatywą? 

Większość firm opiera swój marketing na reklamie która najczęściej nie przyciąga dużej uwagi widza i nie trafia do każdego. Reklama w postaci billboardu, ogłoszenia w radiu jest z reguły droga i działa krótkoterminowo na niewielką grupę odbiorców. Jeśli chcemy, aby więcej osób zwróciło uwagę w stronę naszej firmy warto jest zainwestować we wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe z logiem naszej firmy.  Zaletą tego typu gadżetów jest fakt, że przyciągają one uwagę na dłuższy czas, dlatego też sama świadomość o istnieniu marki na rynku jest podtrzymywana. 

Aby dane akcesoria reklamowe spełniały swoje zadanie, koniecznie muszą być użyteczne w codziennym życiu. Kubki reklamowe doskonale oddają potencjał reklamowy takiej strategii marketingowej. Rozdając tego rodzaju gadżety na targach pracy, lub innych ciekawych eventach zwiększamy długoterminowo świadomość o naszej marce i produkcie. Produkty tego rodzaju pozytywnie wpływają też na morale pracowników rozdawane na imprezach firmowych. 

Bądź kreatywny!

Na naszej stronie https://kubki.veus.pl/?filizanki-reklamowe,27 znajdziesz przykładowe wzory nadruków oraz możliwość dostosowania wyglądu danego kubka. Każdy kubek ma możliwość pełnego dostosowania względem zamówienia, wjedź i sprawdź jakiego rodzaju produkt cię interesuje i napisz do nas w celu stworzenia własnego projektu! 

Wybierz kształt kubka dostosowany do twojej wizji, dostosuj  kolor jego wnętrza, wybierz starannie grafikę lub stwórz ją sam i skontaktuj się z nami!. Dzięki zaawansowanej technologii nadruku otrzymasz tani i wytrzymały produkt który zachwyci twoich klientów. Przed stworzeniem projektu skontaktuj się z nami w sprawie wyceny a dowiesz się wszystkich szczegółów.