Drewniane toppery na tort to najlepsza opcja, aby niebanalnie udekorować swój tort czy deser. Dzięki topperom można dodać niezwykłego uroku przygotowanym babeczkom oraz wprowadzić niezwykły i niepowtarzalny klimat, oraz wystrój na naszym przyjęciu. 

Toppery na tort – zalety

Toppery na tort to niezwykle uniwersalne dekoracje, które nadadzą się na każdą okoliczność. Najczęściej wykonuje się je z drewna, co sprawia, że są trwałe i świetnie się prezentują. Na patyczku z ostrym zakończeniem, który ułatwia wbijanie ozdoby do tortu, znajdują się różnorodne napisy. Na takim topperze do tortu można umieścić dosłownie wszystko. Decyzja należy do nas i to od nas zależy, co znajdzie się na ozdobnym topperze na tort.

Dużym plusem topperów na tort jest to, że można je umieścić nie tylko na tortach, ale również na babeczkach, muffinach czy innych deserach. Będą się one świetnie prezentować na urodzinowym czy weselnym stole. Niezależnie od okazji toppery na tort będą znakomicie spełniać swoje zadanie i przyozdabiać przygotowany deser czy przekąskę.

Toppery Postwood – oferta

Postwood to zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku zajmująca się m.in. produkcją topperów na tort. Postwood jest absolutnym specjalistą w tej dziedzinie. W ofercie sklepu można znaleźć długą listę przeróżnych topperów ozdobnych. Wszystkie są starannie wykonane z trwałych materiałów. Postwood produkuje toppery najczęściej z drewna lub akrylu. Są to solidne materiały, które nie zniszczą się, nawet pod wpływem wilgoci. Dzięki temu można mieć pewność, że całe przyjęcie będą się świetnie prezentować umieszczone w rozpływających się w ustach babeczkach czy przepysznym torcie. Toppery wycinanie są za pomocą lasera, więc każdy produkt zakończony jest precyzyjnie i tak jak należy.

Firma Postwood oferuje wiele propozycji napisów i tekstów, ale tworzy również personalizowane toppery na specjalne zamówienie. Toppery na tort są niezwykle uniwersalne i mogą sprawdzić się na każdą okazję. Będą świetną ozdobą nie tylko na małych przyjęciach, ale również na dużych i ważnych imprezach okolicznościowych. W ofercie sklepu można znaleźć m.in.:

  • toppery na tort urodzinowy,
  • toppery na tort weselny, 
  • toppery na komunię św.,
  • toppery na chrzest św., 
  • toppery na bierzmowanie,
  • toppery na roczek oraz wiele innych.

Produkty są również dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie produkt idealnie pasujący do wystroju i rodzaju przyjęcia. Toppery Postwood sprawiają każdy ozdobiony tort wyjątkowym i niepowtarzalnym, nadając mu jednocześnie magicznego uroku.

To tylko od nas zależy, jaki topper na tort wybierzemy. Firma Postwood bezzwłocznie, szybko i starannie wykona każde zamówienie. Firma stawia swoich klientów na pierwszym miejscu i dokładnie przykłada się do każdej czynności związanej z tworzeniem topperów na tort. Postwood powstało z pasji do tworzenia i posiada bardzo uzdolnioną kadrę, która wspólnie pracuje, aby każdy z ich klientów był usatysfakcjonowany i zadowolony z każdego otrzymanego produktu.