Dlaczego warto zdecydować się na wózek? Przede wszystkim dlatego, że jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Zwłaszcza do osób, które mają problem z noszeniem ciężkich rzeczy. Pojemność wózków zapewnia możliwość zrobienia pełnych i satysfakcjonujących zakupów. Jednak to nie jedyny ich atut. Świetni sprawdzą się również jako bagaż podczas podróży.

Zalety wózków na zakupy

Do niekwestionowanych zalet wózków dla seniora należą wygoda użytkowania i pojemność, która pozwala na zrobienie wystarczająco dużych zakupów. To niemałe ułatwienie codzienności, które przy okazji może być gustownym dodatkiem. Wózki zakupowe sprawdzą się nie tylko na zakupach, ale również w podróży. Dostępne w całej gamie kolorów i w różnych rozmiarach, okażą się przydatnym dodatkiem. Praktyczne będą głównie dla osób starszych. Dzięki wbudowanym kółkom są wygodne w transporcie i pozwalają na przenoszenie większych i cięższych produktów niż starsza osoba byłaby w stanie to przetransportować w standardowej reklamówce. To idealny prezent na dzień mamy, taty dziadka i babci albo na urodziny. Wózek dla seniora cieszy się rosnąca popularnością, a na ulicach coraz więcej osób korzysta z jego zalet.

Wózek na zakupy – jaki wybrać?

Kwestia wyboru wózka na zakupy to kwestia mocno indywidualna. Wszystko zależy od preferencji i potrzeb danej osoby. Dlatego warto odpowiedzieć na poniższe pytania: -jakie rzeczy będą transportowane w wózku? -czy ma on pełnić funkcje wizerunkowe? -kto będzie go transportował i po jakim terenie? Dzięki znajomością odpowiedzi w dopasowaniu do użytkownika, można precyzyjniej dopasować rozmiar, kształt, a także kolor wózka. W asortymencie sklepu znajdują się wózki o różnej pojemności. Warto również zwrócić uwagę na ilość i rozmiar kół. Stanowią one o stabilności i ich wybór może być kluczowy dla osób, które mają problem z przemieszczaniem się lub utrzymaniem równowagi. Im większe koła, tym bezpieczniejszy będzie wózek, jego użytkownik i zawartość. Wózek sprawdzi się idealnie na zakupach, niektóre modele mają udźwig nawet do 40kg.

Co jeszcze oprócz wózków?

Sklep online z wózkami zakupowymi w swojej ofercie ma również:

  • torby foliowe, które mogą zostać wykorzystane do przechowywania pożywienia – występują w różnych rozmiarach i kombinacjach (strunowe, z taśmą klejącą)
  • torebki śniadaniowe, wygodne do pakowania żywności -torby gospodarcze o różnych rozmiarach – są przydatne podczas przenoszenia większej ilości rzeczy (potocznie nazywane torbami bazarowymi), są wytrzymałe i odporne, posiadają dodatkową kieszonkę zamykaną na suwak
  • torby podróżne, które usprawnią każdą podróż, zawierają nie tylko kółka i poręczną rączkę, ale również dużą ilość przydatnych kieszeni bocznych, służących do przechowywania produktów niezbędnych w podroży
  • wózki pocztowe – od wózków zakupowych różnią się niejako kształtem i rozmiarem, posiadają dodatkowe usztywnienie

Wózki na zakupy dla seniorów z dostawą do domu

Zamówienie wózka dla seniora jest całkiem proste. Wystarczy zapoznać się z ofertą online, a następnie dokonać wyboru produktu, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Szeroki asortyment sprawi, że wybór nie będzie taki oczywisty. Wybrany produkt zostanie wysłany w ciągu 24h w dni robocze i dostarczony pod wskazany adres. Istnieje również opcja dostawy do paczkomatu. Dzięki temu nie ma konieczności oczekiwania na kuriera, wystarczy wybrać punkt znajdujący się najbliżej miejsca zamieszkania. Przy dokonaniu zakupu większej ilości sztuk niż 2, strona oferuje korzystne rabaty. Warto zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria do przechowywania żywności oraz produktów.