Czy lubisz otaczać się ulubionymi aromatami? Wszystkie zapachy mają ogromną moc oddziaływania na nasze emocje i samopoczucie. Potrafią ukoić nerwy, zrelaksować po ciężkim dniu pracy, a także dodać energii do działania i wpłynąć na naszą koncentrację. Mają też zdolność przywoływania wspomnień, a co za tym idzie także i związanych z nimi emocji. Stąd właśnie zawrotna kariera, jaką na rynku produktów do aromatyzacji pomieszczeń, zrobiły świece i woski zapachowe marki Yankee Candle.

Świece Yankee Candle – zapach zaklęty w szkle

Historia firmy Yankee Candle sięga roku 1969. To wówczas, w zaciszu domowym i w prezencie dla matki, powstała pierwsza zapachowa świeca nazwana przez jej twórcę „Christmas 1969”. Dzisiaj to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek zapachowych świeczek. Tworzone przez nią produkty kuszą nie tylko eleganckimi opakowaniami, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Przede wszystkim nęcą swoimi aromatami. Zamknięte w szklanych słoiczkach świece to zaskakująca feeria barw i zapachów, które rozświetlą nasz dom i otulą go swoim ciepłem. Wydajne, bezpieczne dla zdrowia i dostępne w kilku rozmiarach świeczki staną się dopełnieniem aranżacji każdego wnętrza.

Woski i kominki – dla tych, którzy wciąż poszukują

Yankee Candle to jednak nie tylko świece. W swojej ofercie firma ma również zapachowe woski. Zaklęte na kształt słodkiej babeczki zachowują wszystkie aromatyczne wartości swoich świecowych odpowiedników. Są świetnym wyborem dla osób, które nie zdecydowały się jeszcze na żaden konkretny zapach, albo po prostu lubią eksperymentować i ciągle poszukują czegoś nowego.

Do podgrzewania i rozpuszczania wosków Yankee Candle stworzyło specjalne kominki. Znajdziemy je w kilku rozmiarach i formach. Dbałość o szczegóły i elegancki design sprawiają, że każdy z nich doskonale prezentować będzie się w salonie, sypialni, czy też łazience.

Yankee Candle na każdą porę roku i okazję

Zapachy zamkniętych w słoiczkach świec i woskowych tartaletek sprawdzą się o każdej porze roku. Zimą otulą nas ciepłymi aromatami korzennych przypraw i słodkich wypieków na myśl przywodzącymi najpiękniejsze święta spędzane w gronie rodziny. Rozgrzeją zmysły i pomieszczenia zapachem igliwia, cytrusów i ciepłego karmelu. W lecie zaskoczą aromatami morskiej bryzy, polnych kwiatów, suszącego się w promieniach słońca prania, czy sezonowych owoców. O każdej porze roku pozwolą stworzyć romantyczną, relaksującą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Świece, woski oraz kominki do ich podgrzewania to doskonały pomysł na prezent. Elegancki, ponadczasowy design w połączeniu ze zniewalającymi aromatami ucieszą każdego.